Webcome на бона вода

ВИСОКИ КВАЛИТЕТ ПРОИЗВОДИ

Нашите производи се симболи на меѓународните стандарди, а високо препорачливо е пристап до индустриските асоцијации.

ИСТРАЖУВАЊЕ И РАЗВОЈ

Имаме вработени во R & D за производи и решенија на 70,000, кои содржат повеќе од 45 {bdcee46cd943ae2ddb8b4bd75cc46988d0f97f312ed3154be5da5f623fbcf43f} од вкупната работна сила во светот.

производи

за нас

за нас

Хангжу Фуанг Bona Вода за прочистување Опрема копродукции, Ltd е професионална производител на опрема за третман на вода, специјализирана за производство на RO нерѓосувачки челик RO membrane куќишта, кертриџ филтер куќишта, кутија филтер куќишта, механички филтер куќишта, резервоарот за вода, разменувач на топлина, и така натаму. Фабриката се наоѓа во Xindeng, антички град на Fuyang Жеџијанг. Опфаќа повеќе од квадратни метри квадратни 20000, со повеќе од вработените во 100, меѓу кои има и технички работници 40. Имајќи се развива повеќе од десет години, компанијата стана професионална фабрика специјализирана за проектирање, производство и продажба на течни филтрација опрема. И тоа беше одобрено од ISO9001: 2000 систем за управување со квалитет во 2007. И ASME U STAMP.Ние исто така донеси во способни луѓе и да усвојат западна напредна технологија за да се подобри себеси во строгиот начин на производство, управување и контрола на квалитетот. Досега, нашите производи се одобрени не само на кинескиот пазар, но исто така и во странските пазари како Прочитај повеќе

Нашата предност

ГЛОБАЛНО БИЗНИС

Ние нудиме на нашите клиенти од целиот свет да се одржи многу добра комуникација и услуги за поддршка на производи.

ЕФИКАСНА ЛОГИСТИКА

Нашата долгорочна соработка со водечките светски логистички и експрес компании, може да обезбеди дека стоките се испорачуваат во најкус рок.

ПРИЈАТЕЛНА ПОДДРШКА

За да обезбедиме брза, доверлива и економична услуга, со цел да ги задоволиме потребите на нашите корисници на услуги.

Сертификат

Задоволувањето на потребите на клиентите е единствената цел и мотивација
Ние нудиме најдобар квалитет, најдобра услуга и најбрз одговор, само за да ги убедиме клиентите

Вести

Најчесто поставувани прашања

целиот дом вода филтер кертриџ осврти

Секој разумно куќиште за филтер за куќиште бара некој вид на одржување. Ако се обидувате да најдете цела куќа филтри за вода, имате момент да дознаете некои факти. што значи дека ќе изненадите ако целиот дом филтер е најдобро за вас. целиот домски филтер е само филтер што е поврзан со клучните водни линии ... + Прочитај повеќе

Куќиште на филтер за куќиште

Понекогаш ќе треба да го отстраните филтерот за да го измиете. Вашите филтри треба да бидат измиени или заменети, поддржани од изградбата и моделот. Филтерот може да се измие кога е потребно. Филтерите се несомнено најистакнатите ефикасни, сигурни и лесни за мене во име на мене. Затоа, тие се навикнати ... + Прочитај повеќе

Филтер за вода низ целата куќа Lowes

Ако изберете малку филтер, сепак, веројатно ќе се преплави и џем, дури и пред недела. во случај да само треба да ги монтирате поединечните филтри на сите ваши извори на вода, вие би можеле да потрошите големо богатство и ќе мора да го одржувате секој филтер поединечно. Целосни филтри за вода ... + Прочитај повеќе

Филтри за вода од целата куќа

Непотребно е да се спомене, изборот на прифатлив филтер може да оди на начини тоа. извонредниот филтер е меѓу најважните витални делови од поставувањето на вивариумот, и чувањето на резервоарот јасно и чисто е меѓу клучните копчиња за среќни, здрава риба. Филтри за вода од целиот дом се набљудуваат како влезни филтри. како резултат на ... + Прочитај повеќе

Системи за филтрирање на целата куќа

Целиот филтер системи се прекрасни за поголеми домови. Највисокиот метод на филтрирање на целата куќа во суштина не е најскап. Многу луѓе (вклучувајќи ги и мене) забораваат да ги променат филтрите и затоа не ги добиваат придобивките од почиста вода. Комонд шопинг за целиот филтер на куќата ќе го негира ... + Прочитај повеќе

Куќиште на филтерот за вода

Бидејќи филтрите за јаглерод се попрецизни, најдобро е филтерот за седимент да биде прво што треба да се замени почесто. Потоа вклучете го моторот околу три секунди и сте подготвени да го замените филтерот. Извадете го и повторно инсталирајте го филтерот за да бидете сигурни дека тој е вграден ефективно. Отстрани и повторно да се инсталира ... + Прочитај повеќе

Целиот Филтер за јаглерод

Не сите филтри се создадени еднакви. Целиот филтер на куќата е голема инвестиција за вашиот престој и ефикасно работат за да ги обезбедите вашите тела и станбени апарати. Навистина, купувањето на јаглероден филтер со целосна куќа може да биде инвестиција во рамките на старт, но тоа е во посета веднаш да се купи. Како на ... + Прочитај повеќе

Пребарување

Skype

WhatsApp

WangWang

QQ
Email мене

Пошта за нас